mobile-icon

7/24 Arayın - Bize Ulaşın !+ 90541 364 87 50

page-banner

Ofis, Büro ve İşyeri Temizliği

Ofis, Büro ve İşyeri Temizliği

Yaşamın büyük bir geçirmiş olduğumuz ofislerimiz de sağlıklı ve zinde olabilmek adına hijyen'i sağlamak en önemli unsurdur.

Gün boyu müşterilerimizi ağırladığımız, işlerimizi takip ettiğimiz ortamlar olan temizlik ve hijyen iş verimini etkileyen en önemli etkenlerden birinden. İş yerlerinde, ofislerimizde yeteri kadar temizlik ve hijyen sağlanmadığı ciddi sorunların ortaya çıkacağını göz ardı edemeyiz.

Ofislerimizde düzenli olarak masaların silinmesi, tozların yıkanması, çöplerin temizliği, birçok alanı sayabiliriz yerlerin temizliği. Bu aşamada Ev temizlik temizlik yer alan titiz ve yaptığım işin bilincinde olan temizlik personellerimizden Destekler.

Her zaman en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------

Ofis Temizliği

Es Temizlik  Ofis Temizliği  evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti, ofis dış cephe cam temizlik hizmeti, ofis koltuk yıkama, ofis halıfleks yıkama, ilaçlama, ofis dezenfeksiyonu devam etmektedir  . Es Temizlik Firması, ev temizliği, iş yeri ve temizlik  hizmetlerini uygularken yetişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra sıra güvenmektedir. Es Temizlik personelleri, temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da dikkat eder.  

Ofis Temizliği  ofisinizin gelip bakalım. uygulanacak temizlik hizmet program ve sürelerini beraber saptayalım. Tüm  Temizlik  malzemeleri ve makineler tarafımıza aittir.

Ofisinizde uygulanacak genel ofis programları şöyledir: 

Ayda bir defa cam temizliği

Her hafta sonu genel bir temizlik (süre 1 gün)

Her akşam mesai sonrası 2 saat temizlik (hafta içi 4 gün)

Ek ofis personeli , gün içi ortak alanların silip süpürmesinden sorumlu kişidir.

Ofis Sunum personeli , gün içi temizlik işlerini yürüten kişidir.

Ofis Dezenfeksiyonu

  1. Buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs)
  2. Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu)
  3. Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs)
  4. Dezenfekteli Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde)

Ofis Temizliği İçerikleri

Ofis temizliği , hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara yanında bir yığın temizlik programlarıidir. Bütün sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzellik yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli neden evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği  rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından çalışanlarının motivasyonu artar. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ofis ve büro  düzeninizi hiçbir şekilde bozmadan çalışmalarımıza devam ediyor ve profesyonel ekibimiz ile yaşam alanlarınızı hijyenik ve tertemiz şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Temizlik yapılacak alanı detaylı bir şekilde ele alıyor ve gerekli kontrolleri en iyi şekilde yapıyoruz.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda cam ve merdiven temizliği hizmetini profesyonel ekipmanlarla ve antibakteriyel ürünlerle yapmaktayız.

Genel temizlik prensiplerine göre, zemin yapısına uygun, kir ve leke çeşitleri belirlenerek, doğru kimyasal kullanarak belirlenmiş temizlik metodu ile temizlik yapmaktayız.